Animasyonlar

Zihnin Derinliği “Paper”

By Şubat 8, 2018 Ekim 19th, 2019 No Comments

Hiç olmayacak şeylere inanan insanların yükselttiği duygular, bi’ çıkın.

Düşen ünlemlerin altında kalan, öyle sandıklarımızın paritelerini, dengeleme borsasındaki sıradan bir günde alıp satan, seni yarına uyandıran. Mazallah sistemin bozulmasın da kendini bil içeriği ile kaldırılan çoklu yasalar boyu, hep kafanı önünde tutacaktı canın simülasyonun. Değerlerin olacaktı diye kalkışan tüm çıkarmalara çıkartıp yapıştıracağımızı sandığımız çıkartmalar. Abi kızı görücem düğünde diye en yakışıklı hissetmek ve hissetmemek. İşte bütün bu meselelerin haddi ile çıkarımlar ve bi’sktirol’den alınan avuç dolusu ilaçlar.

Daha da sürüklemeyecekse biz köşede inek mi?

İnek mi inek diğerlerinin inek olsalar bununla nasıl gurur duyacaklarını anladığını sandığımız o günden beri içeriklerini periyotlara bölmüş değerli adet sakinleri. Alışkın olduğunuz yaşam tarzının içinde ve dışında kalan tüm adetleri bir tarafa bırakın. Artık sahneden de sıkıldık sahne görmekten de diyebilecek büyüklüklere sahip olamadan ölecekti biz ve bir gün götümüzü kurtlar yiyecekti. Sana nasip olmayan o memito’ya o çükülop’a erişme hakkı minnak minnak böcülerin olacaktı. İyi mi değil mi derken biz yine sosyallikten taviz vermeden asosyal taraflarımıza odaklanmak üzere çıkışlara koşacaktık. Düşünsene sana ne istersek öğretebilirken neden kötü olanı paylaşalım ki? Bu bizi de kötü yapmaa mı? Yapaa tabisi de. Sakın gelme alanıma anlıyor musun diyen büyüklük ve suçlamalar. Bi’ «kendinize gelin» çıkarımlarını düşündük izlerken Paper‘i boylu boyumuzca.

Sizin bizi düşünecek zamanınız yokken biz niye götünüzden ayrılmayalım?

Sessiz bir gece yorgun adımların hiç haberi yok gibi ıslak kaldırımların. kimse görmüyor mu kimse duymuyor mu? durup önünde kendinin kimse durdurmuyor mu? Herkes gider mi diyen küçük adamın büyük seslerine yazılan destansı efektler. Halk kahramanları kahvede.

Kimin kimi nasıl ve nereden bildiğini görmezden gelirdik çünkü sizin de bizim gibi bir kimliğin esaretinde kaldığınızı bilirdik. Kimdik ne olduk demeyelim artık ben çok sıkıldım diye kafa kaldırdık. isyan ettik. isyan bulduk. olmaz dedik pişman olduk. olanla olunmazmış pişenle de pişman. bize neydi kime değdi?

Kafamız karışık animasyon klip boyunca ama netleşmeyi de bekliyoruz açıkça. Hadi artık bana geri dön benim enerjim ol. Gel bana gel bana gel bana… Sizi de bize bekler animasyonu gözünüzden gönlünüze ikram ederdik.

Leave a Reply