Hey selam seninle tanrıcılık oynayalım mı kanki demiş biri diğerine? nasıl oynıcaz diye sormuş ötekisi bozuk olduğunu bildiğini, bildiği halde ifade edene?

Gelsin dedi tanrısı, olsun dedi sanrısı…

Milattan önce binbeşyüzlü yıllarda krallar esasen kendi aralarında savaşmak için bir sebep bulamadığı dönemlerden geçerken, barışın saltanat insanın tanrı sayıldığı zamanlara gönderilen kadın öne çıkıp su mavisi bir şeyi çan sarısına dönüştürebilen özel bir yeteneğe sahip olmasıyla anılırmış? inandığın bilgiler yarın götünü pendikler. demedi demeyenlere gelen denemeyenlerden biri.

Çıkmaz sokakların çıkışlarında toplanıp çekirdek çitleyenler bi bakın’

Liseli vardı ya ah o lisesi diyen dayının minnacık kızların etek altlarına bakıp maşalllah çeken üstlerine örtülü ödeneklerini bertaraf ediyorduk. Sembolizm kendini işliyor ama birel mantık hiç tümele dönüşmüyor muydu? yoo… içiydi o onun. aktarmaktan zevk aldığı. haksız bir yer bulamaz olanı. hani derler ya şimdi kısa film tadında kalanı. işte öyle bişeymiş gibi de değil de içerde bir tanıtım filmi gibi aslın esasında. esasenin anlamına git gelli kısa kafalara verilen falan falan. dimi? hep aynı yere çıkıyoz? aslında olan hep değişiyor. hiç aynı sonucu veremiyor. değişik dimi? sen buna ben buna inanıyom kanki siktir git diyen herkesin en az bin birimlik tahammül noktasını geçenler olduğuna getirilen kanaatlardeyken bir gün Indila dedi ki : Parle a ta tete (eksik harfleri arama çabasızlığımıza yaptığımız gönderme ile sizi bize bizi size uğurluyoruz. eksikliğini duyduğunu iste. gelir o.)

Leave a Reply