Video Klipler

Sembolik Kafalar Gururla Sunar “You’re Mine”

By Mayıs 30, 2018 Temmuz 15th, 2019 No Comments

Gururumuz karaoğlanın sembolizm dolu açık seçik ifadelerini sansürleyecek harika buluşlarla geldik. Fuck Out! demeyi sizden alıp size sattık. Üstelik yok pahasına.

İnsanların kafasını yanlış anlaması kadar doğal bir başka ip ucu köşemizde bir başka video klibin muhteşemliğinde iflah olmadan iflas ediyorduk ki “oha bu ne güzel klip, siteye atsak ya” dedi biri. Sanırsak sincap yüzlü sevimli tavşan kendisi. E oturup izledik bu neydi ki diye birer tur daha. Çok sancılı çıkarımlar da yaptık çünkü fark ettik ki artık başkasına anlatıyorduk. Arada kalmışlık, bi’ sıkılmışlık, biraz da sikkinlik. Üst üste eklenmiş görüntülerde yaratıcımız ile aramızda hiç boşluğun olmamasını görür gibiydik.

Anlam ne ki? Biz yüklüyoruz o öyle oluyor diyene bir lira da sen gönder.

Sözlerimizi sözlerinize böldük, çözümü kafamızda zannedip kendimize inandık. Sahici sandığımız tüm sancılarımıza saplanık dölümüze kadar işledik. Şimdi geri dönüp nasıl bakıcaz dediğimizde okunduğu gibi yazılan bir şey olduk. Çok da şeyimizdeydi desek de kimi kime kandırıyorduk. Yalana dolandırıyoruz. Kafamıza vuracağız odunla farkında olmayacak kimsemiz.

Klibi izlerken bi bok anlamadık aslında. Ama anlamış gibi yaptık çünkü birbirimize güzel görünmek zorundaydık. Bu yüzden inandığımız tüm şeyleri aslında kafamızdan attık. Ama adına kendimizi yaşamak demekden kendimizi almadık. Orası ayrı. İçimiz cız etse de çok da fifi efendimiz.

Raving George feat Oscar And The Wolf – You’re Mine

Konu salağı gibi hissetmiştik kendimizi klibin sonlarına doğru, aldığımız hazdan heyecandan dolayı. İçerisinde renklilik vardı ve o renklerin her birine sahiptik. Kullanmayı bilirdik ama şimdilik dururdu cebimizde. Sahip olmayı sahiplerimizden öğrendik. Sonu başını yerken klibin içinde ve dışında yaratılmış en güzel sistemler sistemi olan efektiv bakış açılı Tyler Durden tadını da inceden aldık.

Bu güzel mi güzel video klibi sizlere iftiharla satar, şuradan şuraya kaçarız. Ama buralardayız, yazın siz yine.

Leave a Reply