Wasabi ile başlayan günlerimizin bol olması dileklerimizi annelerimizden gelen telefon seslerine karıştırıyor ve devamlılığın güzelliği hakkında fikir sahibi olmaya davet ediyorduk deneyim sahibi sizleri efendim. Bi’ zahmet.

Güzel günleri birlikte gördüğümüz çocukların büyüdüklerindeki beklentileri ve karşı gelişlerinden merhaba. Bu bir meditasyon tribidir ya da değildir. Kime nesikinin kesiği ama eskimiş elden düşmüşü. Büyük büyük konuşalım ki sizi en derinden etkileyelim adlı yalanımızın 4. perdesinin son aralığındaydık. Arafı tamamlayanlar için bir geçiş yani 5. boyut.

Ölenlerle ölmeyin, öldükleri için ölü değiller diye bilin.

Ölüm ve korkusu. 2 en iyinin birleştiği nükte. Daha nice duygulara tercüman olmuş hadise. Olay. Olaylar. Silsile, sil sile, sile sile hem de. Silenle silinmezin silindiği kadar silindiği karar. Olanlar hep bir şey için ya hani hem ne için olduğunu hiç bilemediğimiz? Atlatamadıklarımız ve kararlarımız kadarlarımıza kurban.

Utanç içinde kıvranan yükseklerin benleri, yeryüzüne davetlisiniz.

Gelin de görün dünyanın bucaklarından kaçamaklarından hallerimizi ey party favor piçleri. Bi bakın dünya kaç bucak ve bucak bucağa kalmak ne demek?

Yine saçmaladık yine yalanladık ve yine hiç olmadığımız kadar çokmuşuz gibi davrandık derken geldik o günlerden birine daha…

Wasabi kankki

Leave a Reply