Kısa Filmler

Sinemaskotik Asayiş Gururla Sunar “Loop” Kısa Film

By Nisan 3, 2019 Mart 23rd, 2020 No Comments

Loop Kısa Film, bir ödül töreni gibi geçerken gözlerimizin önünden hep yanlarında utandığımız arkadaşlarımızın panik bozuklukları neticesiyle düşündüklerini ifade eder bulurlar kendilerini. Bize de bakması bakıp da görmek istediğimiz kadar görmesi düşerdi.

İşin aslı sevgilim sen bana fazla iyisin.

Çok gülerim kızarsın ağlayınca kaçarsın diye seslenenlerin seslerinin üzerinden geçen yıllar sonra kendini otuzlara bırakmış bir ifadenin rahatlığına daha hoşgeldiğimiz kısa film “loop” aktığı yerde magmatik izler bırakan, düşündürücülüğünü tıpkı babasından almış, mantıklı mı sevgi dolu bir iyilikte bulduğumuz bir şeyler veriyor, gözlerimizin içinden geçiyordu.

Kısaca aktaramadığımız kadar uzun bir konu bu. Üzerine deste deste kitaplar yazılan.

Sen bana fazla iyisin diye tekrar ettiğimiz bir kısa filmdi sahnelerimizin şu anki derecesi. Belki de sıradan birileriyken diğerlerinin fazlası olmaya çalıştığıımız sıradan bir kafaydı kafamızda kalan. Pis pis şeyler efendim bi tane güzel var o da pencere önünde.

“Okayi yamaşiti gumbaba gumbamba” ile büyütülen nesil! üreyin…

Sabah gördüğünüz sekiz onbeş vapurlarında babanıza benzettiğiniz adamlara anneleriniz gibi aşık olurken düşünün efendim. Ne demekmiş hadsiz hadsiz öğretiler de beyaz atlı prens gibi?

Kafamız düzeliyor, mantığımız yerine oturuyor, insanlığımız artık utanmıyor. Var mı itirazı olan alt metnini okuduğumuz kısa film “Loop” senin de gözünün önünde. Var mı itirazın?

Leave a Reply