Bu Hafta Neler İzledik

LGBT filmlerinde Ruby Rose “Break Free”

By Temmuz 18, 2017 Haziran 8th, 2020 No Comments

Tamam itiraf ediyoruz LGBT içeriklerini kullanıcıların aramalarında sıklıkla bulduğumuz için paylaşıyoruz da şöyleymiş böyleymiş gibi de yapmıyoruz.

Her şeyin ayrı yazılmasını önemseyen zihin birlik gücünü ararken en çok da kendi olanın varlığına güvenmek istiyordu dedikleri bir hallere geçmiştik. yıllar evvel yakın dönem batı filozofu dayıların z vurgulu dikkat gerektiren aktarımlarına önem verdiğimiz bir günden daha merhaba.

Yotube müzik ile tanışmak istemesem de kendisini bana sürekli dayatması ve benim de eninde sonunda onu kabul etmem kadar doğal bir o kadar da romantikti olmakta olan.

Dağdan yabani otları koparıp yemek yapıyorum çok güzel içiliyor bir çocuğun çocuğunun çoluğu çocuğunca. Ama işte kimin nesi kimsenin de sesi gittikçe büyüyen kulaklarımızda yer bulamadım diye bağırıyordu.

Kapalı tuttuklarımıza selam bugün neyden kaçalım?

Ayrımcılığa karşı olan ben, acaba bunun sonucu olarak: karşı tarafa “seçenek sunarak, aklında olmayan bir bilgiyi seçim yapmasına neden olacak şekilde aktaran” bir duruma düşürüyor olabilir miydim ki kendimi de ayrımcılığı savunarak ne bok yediğimi gözlerim de görür müydü görür görmez?

Barış yanlısı mıyız savaş karşıtı mı diye sorsalar seçecek bir cevabımız olsun?

Ana öğretilerin temellerine hoşgeldin. Dahili olanın numaraya ihtiyaç duymadığı bu zamanlarda lütfen taktığımız her bir maskenin “ağzımızı da kapattığını” hiç unutmayalım ki bilincimiz bu görüntüyü izlediği anda hangi depoları kullandı hep bilelim en olmadı tahmin edelim. etmeyelim mi? ederiz bee. nolcak?

Leave a Reply