Video Klipler

Klip izle köşemizde bu hafta: ?

By Haziran 15, 2017 Temmuz 15th, 2019 No Comments

Bazen diyorlar ki; güneşin ardında yeni bir şey kalmadı. İnanmayınız.

Klip İzle, virgüllü bir başlangıç olabilir ama bu da bir ifade biçimi herkesten bağımsız. Güneşin kendini günle harmanladığı her sabah öten horozları göstermiyor sistem bize belki ama sarsılmaz sandığımız özgüven duygularımızın nasıl yerle bir olduğuna da bakmadan geçirtmiyor. Sanırsak buna olgunlaşma deniliyor ve utanılacak bir şey yapmadığımızın kanıtı olarak bakılıyor büyümesi gereken insanın.

Kelimelerle aramızda neler oluyor bilmiyoruz ama atın zarları da büyüsün kardan adamın koca poposu.

Hepsi hepsi hayal nasıl olsa demeden geçerken 2 defa düşündünüz mü? Geceleri uyuyabiliyor musunuz? Gönlünüz rahat mı? İçinizden hiç mi bişeyler kopuyor gibi olmuyor? Neler yapıyorsunuz? Burası bize ait değil miydi? Nerden geliyor bu karmalar? Sorular sorular sonra yine sorular… Bu kadar çok sorarsan zaten ne yaşayacaksın da mutlu olacaksın. Saçmalama! Umutlu haykolar, onlar daima buradalar. Araları kaçırma, bunlar hep feed. Bırakılmazsa sağa sola nasıl artacak bilinirlikleri değil mi ki miki mouse?

Olanlara anlam vermeye çalışan adamın dramını kendisinden duyuyoruz.

Cümletenlerin sonuncu savaşçısı genç adam geldi geçen bizim bara. Çekti bir bira, yaktı sigara. Püfffleedi bi’ masamıza, sonradan ekledi:

“Bayan Malkolik hakkında tutuklama kararı çıkarıldı, bu yüzden bir an önce buradan gidemeyiz. Hem zaten geldiler, kaçamayız. Seninle gidelim bir yerlere ama nerelere bilemedim demek için geldim. Şarkıların sonunu hatırlamayan adamın kafasındayım şimdi. Büyüyorum ve bir maket yapıyorum. Maketime bir can vererek evimde kendi varlığımı yaratabiliyorum. Teknolojinin doruklarındayız animasyon konusunda da. Bizim düşündüğümüz her şeyi yapmış adamlar dedik ve çok sevindik çünkü bizimkinden iyi olmasın fena değiller.” Böyle anlatıp duruyormuş delikanlı. John sinirlenip masadan kalktı, onu takip eden 6 cinperi ard arda düşüp birbirini bağladı. Meğer bu onların zaafıymış. Ama olacağı varmış. Derken John Malkoviç Olmak filmi başlamış içerden, içerdekiler dışarıya kaçmış. Fredi’nin, kredi kabusumuz olmasına neden olan şeyin misyonu olduğunu bilmemizde fayda var diye düşünmüş olabilirdik belki o an. Genç çocuk masadan kalkarken 25 Cent’lik hesabını yere düşürmüş gibi yapıp toza toprağa karışınca geriye kalan masada, yüzlerce karton robot ve bir dünya kafa bakakaldılar aralarında. Bu da genç tanrının mizahıydı, diğerlerini coşturan, yansıtan.

Kalkıp gittiğin masaya 25 dakika önce oturmuştun.

Animasyon izlerken fena olduk desek yeridir çünkü robot çizgi filmleri konusunda harikalar yaratmış yaratıcı sanatla baş başayız. Ay yok bu böyle olmamış, ben olsam vektörler çizerim de illüstratif düşünürüm bıdı bıdılarından çok uzaktayız, artık dönemezken bizi çok sevenlere yazdığımız satırlar için parmaklarımızdan öpülelim hepimiz. Çok dağılmadan toparlamak istiyoruz ki; Her şey sonsuza dek birbirini doğurur. Çok zorlanmayınca paslanıyoruz, biraz güçlenelim sevgili dostlar, okuyucu, yorumcu kardeşler. Sevgilerimizle kalırken bizden kopmayın. Be Like!

Leave a Reply