Bu Hafta Neler İzledikVideo Klipler

Klip Sevenler İçin “The Ting Tings – Shut Up and Let Me Go”

By Haziran 24, 2017 Temmuz 15th, 2019 No Comments

Size klip izleyin indirin derken kast ettiğimiz şey suç değil, infilaktı.

Video klip sektöründe yer alma isteğimizi perçinleyen duygulara karşı koyamayışlarımızın sonucunda çıktık yola video klipler içerisinde izlediğimiz dünyamızda. Sana bana sırf bize laf olmasın diye dokunmuyoruz aslında ama içimizinden de koparıyor muyuz bilemediğimiz sorular bıraktık, bu video klibi izlerken ilk etkilerde.

Dümdüz ormanlar boyunca sürükleyebilir seni klip. Çünkü izleyip indirdiğimiz tüm görüntüleri beyinlerimiz derleyip daha iyi yaşamamız için bize sonuç olarak döndürüyor. Bu yüzden yakında reklamlarda da neler izliyoruz kafalı köşemize geçiş yapmayı düşünüyoruz. Şimdi hep birlikte emin olmadığımız şuursuzluklarımıza ellerimizi sallayarak vedalar edelim, artık yepyeninin eski haline dönüyoruz. Bitenlerin ve geri dönmeyenlerin dikkatsizliklerini taşımakla yükümlü değiliz diyor Shut Up and Let Me Go

Animasyon değil ama klip süper sürükleyici. Özellikle Merphy Kanunu sonrası akıllarımızda kalan bir kaç küçük kanun maddesine de giydirmeden geçememişler. Fikirsizliklerimizi şeytan taşlamaya benzetiyoruz klip boyunca. Yalan dolan değil, asil gurur bu. Faydası var izlemekten yana tüm bu güzel şeyleri.

Video klip izledikten sonra indirip arşivlememizi doğru bulduk çünkü konuyla alakalı olarak belli başlı programların isimlerini belki veremeyeceğiz ama bu videoları indirip arşivlemenin hazzını sanalı fiziksele çevirebildikçe fark edebiliyoruz. Tıpkı kaset dönemi gibi.

Video klip izlemenin bizde yarattığı ilk ve son etki bir bütündü.

Her şey sonsuza dek birbirine dönüşür.

The Ting Tings da kim?

The Ting Tings adlı grubu merak edenleri hemen şöyle “The Ting Tings” aramasına yönlendirelim. Onlar hakkında daha çok bilgi alabilmenizi doğru buluyoruz. Klibi izlemeden geçmeyin çünkü rüyadaysanız bile en azından önünüz arkanız sağınız solunuz belli olur, işinize gelir. İzleyelim hep beraber! Büyümeli hayaller kurarak.

Leave a Reply