Herşeyin bağlı olduğu ID’lerde yazılı rakamlardan sayılar. Kafalar kafalara derken geldiğimiz hususların parametrik akımlarından birindeyiz. Sanırsak şimşek atan tanrı adam. Hellö der geçeriz dediklerimize de eklenebilecekken birini neden hiç yere kaybedeyim de ardından mutlu olmaya çalışıyor gibi yapayım?

Anlamsız bulduğum planların anlamı olduğunu sandığım kadarlardı seni ben beni sende tutan ve hikmetinden sual sorulmayan. Anlamsızmış gibi görünen ama sevilen bilinen. Anlamsızlığı sonradan kendisine kendisinin ektiğini bilen. Yargılamayan falan gibi bir anlam bir andın ardından önüne düşerken. Ağırlıkları hissetmek için yaptım dediğimiz bir anda kendimizi bulduğumuz fabrika atıkları kıvamlı alanlarda doğru düzgün çalışacaksan gel yoksa gelme muhabbetlerine giren uzun cümleli bir amca. Elinde ıstaka. Neyse ne.

By

Kredi kartı bilgisinin depolanmasının suç olduğu ülkemizden merhaba. Zaten niye veresin ki kart bilgilerini bir başkasına diye endişelenelim dediğimiz hadsiz seviyeler bir boyu diğer boyunu tutmayan toplam 12 boy. Oyy oyy.

Cıvıdık.

Leave a Reply