Bu Hafta Neler İzledikVideo Klipler

Kısa film bağımlılık kulübü sunar: Trippy!

By Mayıs 25, 2017 Mart 23rd, 2020 No Comments

“If you are not using any product, you can ignore it.”

Bu başlık bizim değil bize atılmış olan imzaların toplamıdır aslında. Senin adına karar alabilen insanların dünyasında ne kadar iyi klavye kullandığına bakılmaksızın seçilirsin sen. Seçildikten sonra neden seçildim acaba diye de düşünüp durursun, hassasiyetin dibinde. Konuşma isteğini doyurabilmek, anlatmak ve biraz daha anlatmak istersin. Bunu salakça bulursan bir daha gelmezsin ve gitmezsin de aslında olduğun yerdesindir hep olduğu gibi, olduğu kadar.

Ama olsun, nereye gidersen git ki -hangi boyutta olduğunla ilgileniyoruz- olduğundan daha fazlası olabilirsin.

Animasyon Çizgi Filmler kuşağımızda yer alan Video Klip sevdalısı gönüllerimizden sizlere yaptığımız naçizane bir aktarımdır. Gelişmişliğin popülerlikten geçtiğini gösterse de bize sistem, yaratılmışlığın içinden geçer yine bildiğimizi seçeriz. Çünkü biz aslında böyle bi’şeyiz.

Animasyonu izlemeyenlere özel anlatmak istediğimiz son bir şey daha var ki : 90 dakikalık senaryo yazabilen insanların dünyasında yaşıyoruz. Her an her şeye malzeme oluyoruz ve kendimizi temizlenemez buluyoruz. Kendimiz gibi olmanın dayanılmazlığında kayıp giden minik silik balıklar gibiyiz. Büyüyoruz ve değişiyoruz ve sonra biçimin ne önemi kalıyor dimi? Bizce de… Sizdeyiz!

Beğenenler ve çok beğenenler için bu da full versiyonu.

Leave a Reply