OKAYİ YAMAÇİKİ

Sol tarafınız acıyınca sağ tarafınızı da itinayla ve sevgiyle çevirin ki yaşadığımızdan yaşadığımızı anlayalım temalı kısa animasyon film “Happiness” duygusu ile kalplerimizi, öğrettikleri ile zihnimizi çelip bizi siktir edilmiş yerlerden bile kolaylıkla zoom’lanacak seviyelerde, kendi küstah dünyamızda inletirken acıtıyordu.

En çok yapılmaması gerekeni ben yaptım!

En çok çalışması gereken bendim ama hiç çalışmadım, en sakin kalması gereken bendim ancak sakinleşince sıkıldım, sıkılınca da sakinleşemedim. Sıkılmayı özlediğimiz denetimsiz günlerden birinden daha baktığımız, yardığımız, yarandığımızdan akanı alıp alıp kaçırdığımız seviyesiz saatlerimize bir yenisini daha ekledik. Utanç duygumuzun bakiyesi bitince tekrar doldurmak aklımıza gelmemişti. Neyse ki mutluluk da bir yere kadardı da bir yerde sakinleşecektik.

Durum paylaşımlarımızın atası ne dinliyorum özelliği

Sağa sola diyince insan irkiliyor da öne arkaya bakmak aklımıza gelmiyordu. Yukarıda ve aşağıda olanlardan zaten bir haber toplum varlıklarıydık. Yorumsuz paylaşımlar, ben buradayım veee en çok ben mutluyumlar, kendi yalanlarının arkasında durmak için duygularını değiştirenler birleşin, bu dünyanın *mına koyacağız derken “Happiness” animasyon filmi yazmaktan utanıp, filmi size ve sizi çok sevdiğini iddaa eden tüm putlara bıraktık. Sevin çünkü seviliyorsunuz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here