Kanala düşen videoların çoluğu çocuğu ve tekrar çoluğu varken göndermelerin esasiyetleri hakkındaki bilgisizliğimizden bildiklerimiz kadarıyla söyleme cesareti edindiğimiz için buna da böyledir diyoruz.

Kıvırcık saçlı kadınların etkilediği dünyalıların sorumluluklarına duydukları hakkaniyetli anlayışlar. Düşüncesinde gerçek olmayan, hep izleneceğini düşünerek korkan, ürken, hayaletsi hayalli kararlar veren. Gittikçe değişen ama patronun olay düğümünden hemen sonra geldiğini de ayrıca bildiklerine ekleyen. Paylaşıyoruz. Paylaşılmasından dolayı da tüm paylaşımcı yönlerimizden mutluyuz.

Mutluluk senin peşinde koşturan bende değil mutluluk benim bir peş olmadığımı bilmende demiş şairlerden biri. Sanırsak Tarık Akan. Seven kadının gönlünü etkileyen uzun ince yakışıklı rahmetdara ulaştırdığımız sevgilerimizi sol baştan ileri sararken kızılın etkisi üzerine de ayrıca düşünmeden edemeyeceğiz.

No Land klibi yaptık tüm amatörlüklerimizle kank. Yien mi?

Bu yaptığımızın telif dahilinde olup olmadığını bilmiyoruz ve konu hakkında youtube yönergelerine uymayı beklemiyoruz derken paylaşıp da paylaşamamış gibi yaptıklarımızdan mısınız? Çok yaşaya tank yu diyen kız seni de unutmadık. Çok yaşa tank yu!

%53’ümüz yüklenmiş ama kalan yüzdeler dilim dilim perişan gibiydik. Hizmetlerimize hizmet ettiklerimizden kaçamadıklarımızdan biri geldi girdi peşimize adını sanını sangria’nın son yudumuyla unuttuğumuz. Ama eminlik içinde dahi bilinen güzelliklerimizle biz ve biz. İçelim düşüneduralım.

Aman tadımız kaçmasın Halil Rıza bey.

https://www.youtube.com/watch?v=sgvyJalnXWM

Leave a Reply