Hitapların geçiciliğinden, olduğun olmuşluğundan, doğanın doğaya doğurduğu: doğan şey seni! merhaba, geçerken gerçekten uğramak istedim.

Okuru mümkün olanların kalplerini istifledikleri, çetin cevizlerin daha çetin cevizlere denk geldiği alandan merhaba.

Abi arıyorum henüz bulamadım daha demekten ağzı yüzü gevrilmiş, dudaklarından akan baldan damlayan damla bal’a hatıralarımızın sonsuzluğunda kalan kişiliğine gizli kalmış bir muktedir olan. merhaba.

merhaba merhaba. bundan sonra böyle sana ey sevgili okur, içinde böldüklerine göre kaçan kaçtıran, kaçmış gibi hisseden de hissedemediğinden dönenle döndüğün köşelerden sen ben, o ve bizler olmuş onlar… Daha ne isterdik.

kafa.tv

kafa tv, kafa.tv, kafa_tv, kafa, kalf, kaft, kafkaf

https://kafa.tv

Kafamızdakini siz değerli varlıklarımıza sunmayı, size göre göreceli olacak şekilde planladık ve inanılmazı başarttık değerli okuyan şey, kisafilmanimasyon adıyla kendimizi doğurarak, daha doğru bir izlence biçimi yaratılmasına ön ayak olduk ve kafa.tv imkanlarıyla kendiliğinden doğdu.

Atıkların unutulup gitmediği bir dünyanın hayalinde ürerken yine bir gün ben sen o biz siz olamayan onlar ve daha niceleri 🙂

Değiştiremediğimiz davranışlar görürsek elimizdekini art arta yazar; kulağımızın duyduğunu gözlerimizin önüyle eylemleştirdiğimizin zannında haklı çıkarız.

geriye kalanlardan ayıklanmış olan. bak bu da yeni bok. al işte

https://kafa.tv

Kısa kısa izle ki çabuk tüket adlı sonaromik perdemize davetlisiniz efem, buyursunlar.

Leave a Reply