değerli okuyucu 😗,

ekran kalitenizin en doğru şekilde ayarlandığı otomatlarda, mutfaklarınızdan aşkın ve yemeğin eksik kalmadığı,
buğulu dumanların sembolik mumlara dönüştüğü, acımasızdan halli, zalimden azali. Ne bu aga ya diyemediğimiz ve anlamlandıramamak adına, adlandırılmış korkularımıza ulaştığımız, bir şeylerin dağınık dağınık halleri, her bir yerindekileri. Diğerleri’ne ne ki 😊 dimi zaar?

aydın neydi, baygını nasıl olurdu hep kafamızı kurcalayan sorular olarak vuku buldu. Anlamsızmış gibi mi görürdü hadisesini o bi’ de bilmemezlikten gelirdi, bi’ halleri bi’ halsizliklere gebe😐ydi. bir yerlerin bir tanesinin bir 1 bir değişenlerine gidip geldiği gözünün, aklının, zihnindeki imgelesellerinin. di miydi çiğ olan diye sordurttu bize Combat Robots. bilemedik dedik, bakakaldık.

wireframe’lerle döküldüğümüz dünyalarımızda, frame frame ilerledik, yaşımız boyumuz denli bir denklilik sınavına da yetişmeye çalışır gibiydik. Çok uzatıyorsun konuya girsene diyenlerin de yalancısıydık ki; zalimin derdi, zulmedene çok çok hoş boşalıyordu. Ne demek efendim bu böyle? Bi’ bilsek söyler miydik 😇

Kısa Film “Combat Robots” Donla Kalsa Hristiyan Diyor

merak eden gizli objeden özneleşmiş kimsesizlik. Kimlik kazanmanın bir yolu olarak deneyim geçirmiş, helal olsunlu aslanlar, kuyruklarına ulaşırlar. bravo.

robotları bize sanki varmışçasına izletme nedenlerini hiç anlamadığımızdan; önce gösterip tepkileri ölçüp, sonra yapmalı bir durumlar silsilesine mi geldik? Hangi robotlar kimin bölgesine nasıl işermiş? Vay efendim, bu bir kıyamet sebebiymiş falan falan? ne ayak lan…

özlediğimiz başlıklara, alt alta yazılmış söylentilere, akbilin geçmediği her bir tünele. Hüzün mü kaldı ki güzün geçmişi olsundu, acelesi olanın acil acil diye bağırışlarına tanıklık ederken, ona göre yavaş kaldığını iddaa eden, ettiği iddaa’dan kendini haklı çıkaran adam ve silsileleri. Bir göz önümüzde içe bize bakan cinsinden, cinbirdeliklerimizin. mucu mucuhlara gebeder kardeşlikler ve kalleş kalleş kalkışlar ile zorlanan bir imgeseller zinciri daha.

Leave a Reply