Zevk aldığımız çocukluklarımızın korunması için cinsel dürtülerimizin emme ve yutma yolları adına geldiğimiz tatlardan merhaba.

Isırma ve çiğnemeden aldığımız zevki aktardığımız empatik yaklaşımlarımızın, duygusal derecelendirmeleri ve değerlendirmeleri için geldiğimiz parola korumalı alanlardan da merhaba.

Günün birinin ardına düşerken, ertesi günü de aynı şekilde yaşayabilmek için; dün de öyle olmasını kabul eden insanların dünyasından da merhaba.

En çok merhabanın verdiği verdirdiği yolları düşünsüzlüklerle kapladık ve gördük ki işaretlenmiş alanların bir hakkı var ama ne hakkı bilemediklerimizden. Kupleler, kuple kuple, kuplelere!

Anne ve babalarının, çok sıkıcı terbirler alarak büyüttüğü tüm çocuklar büyüyüp maşallah dedirten yetişkinler oldular. Tuvalet eğitimini 18 ayda alan bir varlığın büyüyünce yaşayacağı kafaların tadı damağımızda kalacak ve olan olduğu için olduğu kadar olmaya devam edecekti…

Kendi içinde kendine harika olanın planı, sürüklesene bizi…

Bahsi geçen tüm sebeplerden dolayı bağlılık temasını zihnimize yükleyen kısa film A Folded Wish, kıyamam tadını veren bilişlik ve bilmişlik içeren duygusal yönlerimize haklılık vurdurmadan geçirmiyor kendini.

İki taneden birini seçen, senden gelen, en büyük neden?

Leave a Reply