Bulamadım diyorduk sonların başında yine kendi kendimizi hipnotize etmelere devamken dimi kanki?

Ne o hesap sorar gibi öyle de bilmem nelerin bunalımlarına şok

Bi’ sakinleşin de ortalığımız ortağımızmışa gidip gelmeli idraklere idareten koşturalım, durdurak bildiremediğimiz kafalarımızı hep yokmuş hem çokmuş gibi satmalara devam edelim. Bakın burası çok önemli…

20 yıl boyunca bilgi çekip insanları etiketlemekten vazgeçemeyenlere gelen kısa video klip Emel Mathlouthi, ortalarımıza yükselip degajemize konuyordu ve bu konuda çok iyidi.

Abla efsane kanki diyenlere dediklerini hak eden ve ettiren işlemeli bilgiler satıyoruz. Alır mıydık bir dal daha?

Ritm duygusu gelişim dönemimizin önemini anlatıyor

Abla diyor ki: bulamadım… hiç bi bok bulamadım. bi insanın gözünde insanlık aradım. karda kışta bi ısıntı aradım. çölde kaldım da susamışlığına katılacağım birini aradım. yoktu lan diyor… Bir rabbin kulunu bulamadım. Acaba hep oradalardı da ben mi göremedim ya da görmek istemedim yoksa hiç mi oralı olmadılar bilemedim?

Ablanın düşünsel eylemlerine katkısız kavanozlar ve büyük ekmek dilimlerimiz ile katıldığımız cıvıltılı kahvaltılarımız eşliğinde uyanıp da göremeyeceklerimizi sandıklarımız açılmış da sandıktan kendini çıkaranların haklı dramına katılmış olabilecek en güzide yerinde hayatın, yok yere ve tamamen 100 sene sonra kimsenin seni bilemeyeceği bu yerde dimi? ne işler peşindeydim de bunu bana soran hak sahibinin gözüne bakınca ben ne diyecektim?

Derler geçerlerden kuplelerini de size ikram ettiğimiz bu güzel video klip için fanımız canımız Tekirdağ’dan Sena’mıza teşekkür ederiz. İyi ki var o…

Leave a Reply