Allahım beni uçuşturucu bağımlılığımdan kurtar diye başladı sistemini genişletmeye hazırlanan ve olduğu insanı koşturan genco son satırlarında mektubunun… yazdığı son satırlar itibariyle de bitmesi beklenendi ancak hakkaniyet hissi versin diye elimizde avcumuzdakini bir çığ gibi büyütelim isteriz de heybetimizden gökler sussun, dalgalanmasın akan kafalar karalara. ak ak olsun böyle iç içe olsun dış dışa olsun hepsi bir bütün olsun olmaz mı? bence olur. bence de. e sence de oluru varsa kanka: şükürkar olduğumuz kadar kendimizi de bulduğumuzu sandığımız kararlardaydık ama işte ne bilelim aman efendimiz canım efendimizdeydik de bi yandan ya ondan tam bilemedik.

tam benlik showlara düşmeye devam eden kafalarda bu yıl

hep bi düşüp kalkmalı kafalardasınız sayın bay. aman ay. kimler gelmişteki öznenin gizliliğinde belirli hale gelen. kimsin olm sen? abi ne bileyim bana da doğ dediler doğdum öl dediler ölüyorum. idari ilmimizle aslolana gerçek demeye götümüz yemez ama hacetimiz de değil ya ondan herhaldeli bir haller falan. Bağıran kedilerin kediliklerini yediklerimiz, yedik mi patiklerinizi minikten büyüklenmelere? böyle de sevgi arsızı bağımlısı varlıklarız.

aslolana büyüyen aslanı havada kapan kaplan

Gittik biz dediklerimize eklediklerimiz ve hiç bitmeyecek zannettiklerimiz. bitiyor bitiyor yavaşça geçiyor. hep bilmek istediğimiz nerede olduğumuzun gerçeği bir anda büyüklük taslayacak da değildi. orada ciddi bir şey vardı ve bu ciddiyet içimizden ürpertmişti tutkuluklarımızı da kalbimizin bir gözünün diğerinden farklı baktığını gördüğümüz zamanları fark ettik falan. öncesinde de öyleydi tabi sonrası bi başka mı? yoo… aman da aman işte. ne bilelim. sizin kaydınız bizim katkısız yağımız, olma mı?

Leave a Reply