Videoların tanrısı insanların zamanlarına çökecek, kimi turist kızlar hiç göremedikleri yerlerin, dünyaya ait olup olmadığından emin olamayacak düzeylerinin çok sesliliğinde bir video klip ile bugün de sizin için bizim adımıza onları şunlara değiştirdik.

Genel göreceli inanç sistemlerimiz gözlerimizi kanatırken, simit satan dayıların ellerini helal kazanç ile kurtarmasını bir borç bildiğimiz, uzaklardaki arkadaşlarımıza, yakınlarımızdaki uzaklara göndermeler içerisinde Billie Eilish‘ten izlerken dinledik. Çok güzeldi.

Fakru zaruret içinde dahi rica ettiğimiz arkadaşlıklarımıza eklenen bir yenisini daha

Kankamın kankasının gelen kakasını tutamaması kadar üzücü hislerle vuruyordu klip bizi boylarken boyumuz boyunca çekildiğimiz tuzaklarda. Her bir insanın her bir seferinde bir kereliğine de olsa seçim hakkı varken, neden gidip yeniden aynısını seçtiğini hiç bilemeyen bir yaratılışın, imana gelmeyene iflah olmaz etiketini yapıştıran, yalancıktan gülümsemeli, anlayışla karşılıyor gibi yapıp fikirlerini baskılamaya çalışan her bir insanı yanımızda yöremizde sevgimizde selametimizde tutmayı istiyor istiyor ama bir türlü kotaramıyorduk. Neyse satın alınabilir bir şeydi arkadaşlık da çok şükür paramız var diyebiliyorduk. Bilaader diye başlattığımız cümlelerin karşısında kırılan kalpler sosyapatlığın fermantasyonunda çözülüyor başka bir şeye de dönüşmüyordu. Anlamlı anlamsız bişeyler efendim. Vallahi.

Ama iyi ki bi’ adımıza insan dedik hemen bok dimi en çok?

Leave a Reply