Video Klipler

Feels Like We Only Go Backwards – Tame Impala

By Mart 23, 2019 Temmuz 15th, 2019 No Comments

Duyguların bizi geriye sürüklediğini ifade eden, ettiği ifadenin altını ve üstünü eşeleyen, eşeledikçe biriktirdiği dağın altında kalan kelimelerin gücü adına diyoruz ki; yolumuz hiç bitmesin!

Rengarenk uyanıp, düzenli hayallerimizi hayatlarımıza vurgulama imkanına sahip olduğumuz bu dönemsel trajedilerin nasılsa geçeceğini bildiğimizden dolayı, gidenin kalanı geri bıraktığı ama kalanın da gitmekten kendini alıkoyamadığı bir video klip izliyoruz gözlerimizi kanatıp kanatıp.

Neden hala Climax paylaşmıyorsunuz yoksa siz biraz şey misiniz?

Gözümüzün yedikleri ile gözümüzde büyüyenler arasında kurduğumuz sembolik ilişkileri sevmemize kalan ramaktaydık ki; gözü görmeyen kedinin öğlen uykusundan aldığı keyfi de insani saymakla başladı yapacaklarımız. Bir güzel de temizlenecek kimseye minnet etmeden ve aramadan hiç olamadığımız kadar kesin bir şeyler kovalayacaktık. Elini elimizden çeken her kediciğin yüzüne şöyle bir bakıp, gözlerinin içinde kendimizi kaybedecek olsaydık yaşamak için sebeplerimiz de azalacaktı. O yüzden neye niyet neye kısmet demeden, gözümüzü, alabildiğince ışıkla doldurup birbirimize iyi zamanlarımızda “gardaş” deme kekoluğuna lütfedip, duygular biraz sıkışınca da o zaten şöyleydi böyleydilerden de muhtemelen hiç vazgeçmeyeceğiz.

Klip gizi izlediğimiz aralar, sıra sıra renklerle doluyken; ben seni neden özleyeyim?

Gaddar ve haindik. Cindik cin. Maşallahtı bize ama kim vurdunun kim elledi lan götümü durumuna düşmek olduğunu da hiç kaçırmayıp, hangimiz dahi deli numarası yapmadan bi 5 dakika duraksadık klip boyunca. Tame Impala olm bok atsa yol olur dedikleri gibi bir şey de değil de izlemesi keyifli olanlarından bir yapım sunmuş bize. Ellerinizin görmemesini istediğimiz kadar derdin, kendi keyfimize uygun koşullarda yaratılıp yaşatılmasına özen göstereceğinizi düşünerek klibi şuraya kendimizi buralarda bir yerlere bırakıyoruz.

Leave a Reply