Adresten ortama ortalama notların noktalarına bakmaksızın eklediklerimizin, eklediğimize şişman eden yönlendirmelerinde bir güzel kafa yaşadık Dhafer Youssef üzerinden bize gelen tüm bilgiler ışığında birleşenlerin gücü adına.

Ortalama olmanın verdiği maksimum derinlikte daha yüksek bir ortalama olmayı hayal ederken içinde kendimizi bulduğumuz varoluş sancıklarının yalancıktan yeminlerine ortak ediyordu animasyon klip bizi boylu boyunca huyu huyuna denk deneklerin denklemlerine paydaşık. Ardışık ama pek şık, laf edilmez, ettirilmez gibilerinden bir tutam daha ve bir tutam daha.

Attıkça büyüyen ak akçeler bir gün sel olup suratımıza tükürene kadar akmalarını sağlamakla görevliydik zannettik yeryüzünün insanlarını hep bir ağızdan. Eğer böyle olmazsa eğer şöyle olmazsa diye karşılıklar verdik içlerimizden de bir kedi gelip güldü hiç olmayan mimiklerle gölgemize. Şımardık mı? Tabi ki… Zaman zaman hep bir zaman, daima ve sonsuza denk. Şımarmakla yükümlüydük ki üstünlüğümüzü öykünebilelimdi falan.

Bir parça daha yalanımdan alır mıydın taze demledim.

Leave a Reply