Animasyonlar

Animasyon Filmleri 2017 – Chaud Lapin

By Mayıs 1, 2017 Temmuz 15th, 2019 No Comments

Animasyon Filmleri 2017 araştırmaları sırasında bulduğumuz En İyi Animasyon Filmi ile karşı karşıyayız.

Animasyon Filmleri 2017 yılında neler oldu neler bitti diye araştırırken bu ilgi çekici filmle karşılaştık. Animasyon size “acaba ben az önce ne izledim” dedirtecek türden. Ödüllü Animasyon Alma ile modelleme ve teknik olarak benzer bir havada tasarlanmış Film izlediğiniz süre boyunca çok farklı duygulara girmenizi sağlıyor.

Evinin mutfağına çökmüş emekli bir domuz, karısı yılan ve hızlı çocuk tavşan Animasyonun kadrosunu oluşturuyor. Domuz abinin emeklilik çabası olarak icra ettiği gemi maketine zarar gelecek korkusuyla rüzgar esse kavgaya koşan mizacı Animasyon Filmin sesleri ile birleşince ağzımızdan ister istemez ağır efek sözcükleri çıktı.

Animasyon boyunca yaban domuzunun çirkin mi çirkin baskınlığı ve egosuyla kâh geriliyor kâh korkuyoruz. Domuz abiye mecbur kalmış yılan karısı ve olayın odak noktasındaki tavşan kardeş ise bizi hızlı kafalara sürüklüyor.

Yönetmen kadrosu da ünlü isimlerden oluşuyor. Alexis Magaud, Géraldine Gaston, Flora Andrivon, Maël Berreur, Soline Béjuy araştırmanızı öneririz. Animasyon Film 2017 yılına yetişmesi planlanırken 2015’de üstün bir emekle tamamlanmış ve yayına çıkmış. 

Leave a Reply