içimden gelmeyen şeylere iznim verildi kafam zehrildi. yalandan dolandan uğraşmaksızın elde edilenlere has ne beklediğine kendin karar verirsin adlı ruhsal iletişime dünyevi beden olduk.

problemsiz geçmesi beklenen tüm güzel yaratılış fikirlerinin bile yanımızda olduğunu bile bile bilmeden devam ediyormuşuz gibi göstermelere oldu olanın olduğu kadarı. aklında tutmak istediklerine karar verirdin o sende kalırdı. düşün düşün…

sadece büyük harflerle cümle başlatmak yerine önemin vurgusunu içerikte aramanın doğruluğundaydık. hiç birimiz kendimiz adına söylenmiş her bir kararın ne içinde ne önündeydik. bırakılmış tüm emanetleri emanet ettiğimiz emanetçi emanetlere gözü gibi mi baktı çünkü gözü açtı yoksa olduğu gibi mi kaldı, bıraktı.

kendi mekanını işleten keyifli patroniçelerden olmak üzere olan bir perdelik bağlantılar. selam olsun size bizde buradayız. oradayız. şuradayız.

kısaltın bizi ey yaratanlar küçültün kalıplarımızda. ne denli büyükten geldik de dolduk o küçüklere diye sorduk. dıştan içe kuşatan, içten dışa ne yapmaz, ne yapar adlı büyük büyük sorulardan selamlarımızı sunduk.

bok, çiş, anlam, beğeni, en çok beğeni, iyinin de iyisi breh breh yalanlar. hani hep eksik hissettiğimiz için yetemediğimiz. hazır modellenmiş dünyaların dünyasına iyi bakıp doğasının harikalığında onu kendisiyle baş başa bırakıyorduk.

çözülmüş bi’ şeyler eksik negatif adlandırmalar. negatif diye ayırdığımız şeylerin böbüründe bir siktir git mal amk nidaları. yalana yalandık ama yalanmamalıydık yalana daha. o içimizde açtı bize ama beslenme biçimlerimize dikkat etmeliydik. edemedik.

işte bu anı kurtarıyor ancak yüzleşmelerden çıkamıyorduk. uzun süre konsantre olamayan insanların sürekli zihnini tetikleyen olaylar. insenize bi ortaya bişey konuşçaz. vallalara eklediğim billalar bugüne kadar işlediğim tüm günahlar. yalnızca şimdi ve burada insanın insanlığına paha biçilemez bir bağımlılık yaratımı. kendi ifşasını kendi gözlerinde gören zihninin derinlerinden kalbine inen. bilen bilen ama hiç çaktırmayan bireyin bireyliğini.
ohh gözlerimize de sefa olsun sabalara da. ohh bize ne. en çok en güzel en iyi en harika en muhteşem en zeki en hızlı ben olmalıydım. olana olduğum gibi kalana kaldığım gibi.

MGMT klibinde bizi sürüklerken sırlarını ifşa etmeyi bir sebep bilen insana da selam etmeden geçmemiş. hep beraber anlamlandırabilelim isteğine ithafen.

Leave a Reply