Yatay zekanın içeriği; iç mihrakların dışsallıkları ile sessel bağlılık yemini etmiş, giz diye bildiklerimizi bir bir ifşa etmişti. sırların dünyasında sırrı kapan kaçıyordu gün geçmeden ki o da hemen kendi ifşasını ifade edebilsindi.

Sen bana karışamazsın ben senden korkmuyorum diyenlerin kendisiydik. haksızlıkla ifade edilen operaların tuvalet taşlarının üzerinde zevk içinde geçirdiğimiz dakikalar boyu hormonların çılgınca beni ele geçirdiğinin öyküsüydü izletilen izleten izleyen izlenenlerin tümünden geçen alayımıza giden.

Sonsuz kafalardan mermerler kırılmadık mı birer ikişer

Yok abi biz iyiyiz diyordu tiplerden biri sanırsak sindirellaya çocukken aşık olanın büyürken rüyalarını “o”, eğer o yoksa da ona benzeyen diğerleri ile ilişkilendirip arzulayan da arzulayan. gençtik çılgındık kandık biz akardık damarlardan ama damarlar ana damarlarla birleşip sana bana ona buna insanı inandığı kadar insan yaparken ben. gene mi sen? niye geldin diye sorsalar verecek cevabımız yokken memeden içmeden atılmış, yapışmış körü körüne tipi tipime diyebilecekken ben. üff yaa amk en çok ben işte len. en çok ben!

dedim sana benim kızlarlan aram iyidir deyi

Ya abi bi siktr git dediklerimizden misiniz? Olmayı arzulayanların olabilecekleri kadar küstah mı küfürsüz kültürsüz, ifadeden kültürsüz. kültürün hakkı bu değildi ama sanırım seni bozan da bizdik. sen bozulma diye sana iyilik etmek de istemedik. sen de bozul bize ne dedik. dedik ama finalde yine bildiğimiz türden bir bok yedik. en çok biz yedik soran olursa söylersiniz.

Kafa.tv yakından da mı yayına yayından mı yakına?

Kafası olan gelsin.

Leave a Reply