Video Klipler

Bloodhound Gang – The Bad Touch

By Mayıs 20, 2018 Temmuz 15th, 2019 No Comments

Pisliğinize baba diyebilir miyiz sorusuna verilecek en küstah 100 cevabı ortlayıp gözümüze soktuk.

Ayy ben söze nasıl girilir ben hiç bilmem ki?

Size saçma gelen kontrol yöntemlerini bir kenara bıraktığımız şu sayılı dakikaları günlere hatta gecelere bölmek için elimizden geleni ardımıza koymadan koşturuyorduk. Günlerden bir gün gelecek ve ahh işte o zaman istediğim her neyse ona kavuşacaktık. Off biliyorduk… diyerek geçirdiğimiz dakikalara da saniyeleri sıkıştırıp göz önünden kaçmanın tam zamanını fark edeceğiz.

Size sizinle ilgili bişeyler anlatmak istemiyoruz ki? Bundan yeterince sıkıldık.

Bloodhound Gang eski ama altın klibiyle hem mazimizde hem kalbimizde. Bomfunk Freestyler değil belki ama yine de güzel hatırladıklarımızdan. Tıpkı geçip giden tüm diğer kayıplar gibi bu da bir başka ayıbımız olsun. Anlamamamız için kurulu sistemin kuşkularımızla büyüyen garip hadiselerini anlamlandıramıyoruz. Kurban edildim fikrine tapıyoruz. Gözümüz de kara kimsenin bişeyini ciddiye alacak halde de değiliz. Kaldı ki bize ne? Kimin neyi başardığından ya da rezil olduğundan. Bu sahneciliğin dışında bir gözlemci kimliği ile sağladığımız temiz bir yaklaşımdı olmuş olan.

Göz gözü görmezken sisi atan oçu nasıl bulucaz?

Sahneleri sıklıkla boşladığımızdan sahtelerin bir yerlere geçmesine niyet etmiştik. Belki anlatacak çok bişey bulamadık. Belki saçma geldi ve gittik. Olamaz mı? Gideni gittiği için geleni geldiği için sevdik diyip sorun aramadık. Çok bilinmeyenli denklemlerin amına koyalım ki depresyonumuza iyi gelsin diyecek kafaları da çoktan geçtik. Olsun diyecek halimize bi haller olduğu için de üstümüzden geçen kuşların sesleriyle tweet’leştik ki cıvıltımız artsın.

Sonrası öncesine benzeyen aynı anlatımlara sahip sıkkın bir mizaca sahip olduğunuz söyleniyor?

Eğlenmek için kaç alternatifi oluyor ki insanın azizim? Olsun olsun bir elin parmaklarından biraz az biraz daha fazla olsun. Ne fark eder demeden geçemeyeceğimiz bir şey bulduk burada. Kendi yüzümüze bakarken utandığımızda, neleri düşündüğümüzü hatırladık. Gördüğümüz gözlerimizden akan bir büyü müydü diye düşündürüyor bize Bloodhound Gang, The Bad Touch video klibiyle.

Sizleri bizleri yok diyip uğurluyoruz kendimizi bir haller sonrasına. Nasıl da aşağılandın? Hatırlıyor musun? Kazanıp kaybettin. Neydik? Ne olduk?

Tüm insanlığa adayacak bir armağanım olsa abazanlığın üretime olan etkisini kullanırdım diyerek bize de bekliyoruz.

Leave a Reply