Değerli zamandaşlarımız mekandaşlarımız. Algılarımızın ötesine geldiğimiz hoşların gidişlerine de hoş kalacak aman hiç olmasın daha iyi dedirtecek miydik? hangisine inanırsan sen de o musun acaba? bir soru işareti olarak kafamda. herşeyi sorgulayan manyak sen bak gittikçe kızdırıyorsun kendini. kendine gel ve kendine iyi gel. abi ben hastaneye gideceğim yarın demekten kendimizi alamayacağımız bir sebepmiş gibi olacak bu. Olanın olduğu kadarı olmuşun da olamadığı ve yer yer kimselerin yemediği kimilerinin de sadece bildiğinden şaşmadığı alemlere olan düşkünlük. Geldiysen bir tıkla bişey dicem.

Kankalarını kızdıran üzgün insanların alın yazılarında yazılı kader süsü verilmiş bişeyleri

Cezalandıran akrepler sürükleyen birlikler ve ilerleyen gidişler. Herkes gider mi de ki sorunun kendisinin giderli olmasını da ayrıca nasıl açıklamalı emin olamamıştım. Kimin nesi kimin sesi ve kimlerin fesi olacaktık daha nice kafalara konacaktık. Dünya için gülümseme vakti ama ben başka bir parçaya bölünüp başka bir yerde olacağım. Malum yerlerine hatrına da orada değilmiş gibi yapmayacağım.

Ne öğrendin çocuğum diye sorarlarsa ne dicen de bana?

Annelerimizin babalarımızı kışkırttığı, kalkanlara inen darbelerin sonuçları olarak geldiğimiz yeryüzünden merhaba. ben isimsiz göz. ofisteki bütün kızların gözleri çok güzel abi’deki abiyim ben olmaz öyle şey dedirten.

Sebepsiz sonuçlar ve imha edilmeye hazır hain tuzaklar.

Ben ekeceğimi ektim dikeceğimi diktim. Varsın büyüsün kıvılcımım. Varsın yürüsün varlığım. Yücelsin de çıksın büyük büyük büyüklüklere. Beklesin de şifalansın vücudu da kendisini tekrara düşürmesin. Hani düşersen de hemen kaldırabileceğin kadar olsun.

Leave a Reply