Kafamı açtın teşekkür ederim…

tüm hiddenitene de anına ve gerçekliğine özellikle yüklediğimiz özellikler ile getirdiğimiz güzellikler & güzeli gözünden tanıyan imkansızlıklar içindeki umut. bi gel gel diye bağıran canım yönüm. en güzel yönüm hem de. yöntemleştirdiklerimdenmişcesineymiş gibi… yersek.

Açılmış içe açılanların toplamı sığamadıkları sığınaklarından, 180’lerin kalıplarının patlamışlıklarında büyüyen, sen ben ve o. varlıkları ikiye ayıran da canlı varlıklar ile cansız varlıkların varlığını öyleymişçesine ilk öğretenden hallice öğrenmiş kılıklılıklarımızda serpiştirildiğimiz üçer beşer alanlarımızda anılarımıza da sahip kalınca günün birini toprak olma ilgisiyle tamamlayacaktık ama işte anlayacak mıydım ki ben seni de senden beni anlamanı bekleyecektim. yine miydi gerçekti? evet ya çok pardon, az gerçek az kuru ile geleyim mi yanına belki az pilavla serpiştirirdik yüreciklerimizi. ister miydin ki minnoş tanemden sevgilim? geleyim mi seni en çok seni sevmeye de adıma yaa şapşaaal dedirteyim…

ne isterdin? neden istedin? isteyince geleni nasıl sevemedin? çok soru annecim…

Bilinçliden bilinçsize tümden varmacalar ve yolları yapılmış tüm erkekler. haydaa, eben ama demek için duraksamışlıklara göndermeler yaptım da adına seviyorum dedim. sanki hiç anlaşılmamış gibi mi yapaydım para niçin hiçin piçin? neyse ne bende isterim bana ne. şirketimin parasını korumak istiyorum ki büyüteyim yavrumu. bekleyin beni oglim diye çıkıştı rüyasından uyanırken genç Salim.

1. sınıftan 5’e kadar Salim Sağ ile arkadaştım. İsmim Hakkı Gurur. Şirketin hissesel şeyleri ile ilgili hisseli hisler kumpanyasını taçlandırmak için kafanızı alabildiğinceliklerimize beklerdik, gelir miydik?

Leave a Reply