Bantmag’in gözünden 2016 yılının en iyi animasyon filmleri listesine göz attık. İzlemeyen varsa izlemeden geçmesin istedik.

En iyi animasyon filmleri 2016 yılında da yüzümüzü güldürdü, gözlerimizi ve hayal gücümüzü sevindirdi. Çıkan bütün animasyonları bilmek ve aynı ilgiyle hepsini takip etmek neredeyse imkansız, neyse ki biz varız! Şaka bir yana en iyi animasyon filmleri 2016 deyince akıllara hangi animasyonlar geliyor bilinmez ama bantmag sizin için derlemiş.

Biz de trailer’ları ile birlikte siz değerli okuyucularımıza listelemek istedik. 10 numaradan başlayalım o zaman… İşte geliyooooorrrrrrrr…

7. 4-Kubo and the Two Strings

Yönetmenliğini Travis Knight‘ın yaptığı mutlaka izlenmesi gerekn bir animasyon filmi. Stop motion seviyorsanız ve stop motion animasyonun hak ettiği değeri bulamadığını düşünüyorsanız bir de Kubo and the Two Strings‘i izlemelisiniz.

3-Sausage Party

İsmi sizi yanıltmasın, kesin bir biçimde yetişkin animasyonu olduğunu söyleyebiliriz. Dikkatli bir biçimde izleyin ve izlettirin diyebiliriz. Animasyonun içindeki diyaloglar oldukça etkili…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here