Animasyonlar

Are You Lost in the World, Like Me? Acıklı Kısa Animasyon

By Nisan 12, 2019 Temmuz 15th, 2019 No Comments

“Barbar köpekler hepiniz canavarsınız” diye bağırsak da, sessiz kalıp yıkımın kıyımsal dönüşümünü izlesek de, inceleyip inceleyip bıraksak da o mağara ilkeli sensin, benim, bizdik.

Kimimizin kimsesi döngüye düşmüş diyolar.

Loop’a giren ve sadece tekrar eden bir içerik yönetimi mümkün müydü? İçeriklerin tekrarı izleyicinin kafasına daha iyi girmesine neden olur muydu? Aynı şeyi 40 kere tekrarlasak deli mi olurduk divane mi? Olup olup olmadığımıza inandıklarımızdan küççücük bir kupleyi daha sizlere aktardık.

Bu işin peşini bırakacak mıydık? Yok ya daha neler…

Hayır abi hayır biz bu değiliz! diye üzdü animasyon film ortalarken kendini. Bıraksalar da herkes kafasını yaşasa nolacak demek daha güzelken; bir diğerini başka birine çevirmeye çalışmanın, çevirenin kendi bağımsızlığına vurduğu bir ket olmaz mıydı? Sorumluluklarımız vardı birbirimize sırf var olup nefes aldığımız içindi. Yaratıcının dünyasına girmiş seçkin ruhlardık en nihayetinde ve işin bi kısmında saçmalayacak kadar kibirli de varlıklardık.

Sen bize toz kondurmadan yaşamayı nasip et de o öyle olsun

Herkes söyler söylediğini duyar ve anlatılanı görmeden geçebilmek için bir nebze daha şirinlik peşinde koşar derken kendine güvenir ve bir bakarsın ki üff…

Kısa animasyon film “Are you lost in the world like me?” sizlerde…

Leave a Reply