Bu Hafta Neler İzledikVideo Klipler

Video Klip: Streetlight Manifesto “Etkilenecek misin?”

By Haziran 24, 2017 Temmuz 15th, 2019 No Comments

Animasyonlu yabancı klipler gibi aramalar olabiliyor yeryüzünde. Buna saygı duyuyoruz.

Animasyonlu yabancı klipler kuşağımıza hoşgeldiniz. Sabrı isyanınıza gösterdiğimiz tamahkarlığı anladığınızı bilerek ve düşünerek sizlere bir konu daha anlatmanın dayanılmaz hafifliğindeyiz. Efendiler, öncelikle bilinmesi gerekir ki “tüm canlılar dünya koşullarında eşit olmakla yükümlüdür.”

Çünkü çok açık bir şekilde senden almadığım hayat fonksiyonuma zarar vermeni göze almak gibi bir şey düşünemem bile. Öyleyse neden zürafalar ellerinde satırlarla kanguruları avlamıyor olsunlardı ki? Bilinçli olan o olsa biz ne hale gelirdik bir düşünsek ya. Korku mu bu?

Gereksiz geri alışlar bunlar bizim için çünkü insan olarak çok meyilli zannediyoruz kendimizi kopup gitmelere. Aman boşluklar varmış ta o boşlukları doldurmaya gelmemişiz gibi bir rollere girmemiz ve ardından gelen “ne idüğü belirsiz kabul ettiğimiz fikirlerin” arkasında gözümüz kapalı ilerliyoruz yer yer, zaman zaman.

Önemli olanın kim olduğumuz değil nerede olduğumuz fikri olması gerektiğini düşünüyoruz.

Animasyonlu yabancı klip izlemenin tadı dayanılmazlığına eklemek istiyoruz ki; konuşmalar, küçük tavizler gibi. Seninle konuşuyorum çünkü sana hayatımdan bu kadar alan veriyorum. Bunun önemini anlıyorum. Küçüktük büyüdük ama nafile demedik, demeyiz de çünkü nafile olanın amaçsızlığına adapte ettiğimiz küçük sebeplerimiz olduğunu fark ederiz biz.

Sizin kadar spiritüel psikoloji bilmiyoruz belki ama yine de Sedmikrasky adında plastik bir papatya tarlasına denk gelirseniz hangi kokuyu alacağınıza çok dikkat etmelisiniz. Çünkü plastik papatyalar plastik tatlar veriyordu. Gerçek olmayacak kadar imza atılası bir yapıttı bu. İçimizi aydınlatan ruhumuzu ferahlatan. Piç bir işçilik izledik animasyon boyunca. Anladık ki kafası güzel olanlar hep birbirine birbirini anlatır ve hep bi’ buluşmacalar içerisinde yaşar, geçirir kendisini. Özlediklerini düşünür yer yer, aşık olduğu kişilerin nerelerde olduklarını merak edip durabilirdik bazen de. Ne fenayız. Ama bi’ gün bi’ gergedan üzerinden arabasıyla geçerse de sesini çıkartıcan. Hop! Noluyor?

Üzülerek geçiştirmeyelim; Animasyon ve Kısa Film izlemeyi seviyorsanız Community arayışlarımızda bizimle kafanızı paylaşmalısınız.

Sizlerdeyiz: https://www.facebook.com/kisafilmanimasyoncom/

Leave a Reply