AnimasyonlarVideo Klipler

Animasyona Yazılan Klip “Closer N’ Closer”

By Ocak 20, 2019 Temmuz 15th, 2019 No Comments

Bilincimizi sahiplendirecek anne adaylarını sabitimize bekliyoruz. Öldürülecek değiliz ya öyleyse bile ne fark eder? Hangi geçmiş kimin geleceğini kovalıyor? Bilinmezlere düşüyoruz klip boyu Kentchy Dons’un müziğinde kaybolmuş gibi yaparken…

Düşünerek dedik ki hiç kupon biriktirmeden alabileceğimiz her şeyin maddi karşılığı vardı ve biz araları “her şeyin” bitişikliği ile örtüştürüp inceleme altındaki yargılarımızdan birer kupleyi hiç üşenmeden sizlere bırakıyorduk. Düşündük ki sizi bizi biz siz diye ayırmanın hiç bir gerekliliği yok. Sen sensin ben benim bunda “hemfikiriz”, ancak bize ne sizden efendim değil mi?

Kişilik kargaşaları ifadelerini borderline sancısı doğrultusunda gerçekleştiren tüm genç kızlarımıza selam olsun ki sizi daha fazla içmeye zorlamayacağız. Hem bir kere asla olan bir başka kere de nasıl yine zevk olsundu? Nasıl gerçekleşsindi. Kendini nasıl bilsindi de yaşasındı sorularına göre kulak ortağı olamayacağız.

Daha güzel ve hep daha güzele daha ilerleken kalbimiz, sizinle zihinlerinizden yapacağımız özel bir toplantı sonucu kaç kere daha buralara düşüp mağdur olacaksınız a efendim.

Hiç mi bir haksızlığımız yok ki kendimize hep özelmiş gibi gösterilenin aslında genel hatta sıradan bir şeyin bir başka parçası olduğunu iliklerimizde hissediyoruz da buna anlam yükleyip, duyguyu ikna ediyoruz? Kafamız kadar güzel miyiz? Güzelsek kim daha güzele mi kitlenelim yoksa madem buradayız neden tadını çıkarmıyoruz mu diyelim?

Canımız ne kadar isterse o kadar varız en içimizden bir diğerimize

Son kuponları kullandığımız algoritmik değişim sonucu kimi kişilerin kendini kurbandan sayıp feda edildiğine inandırılmaya devam edildiği bir başka günden daha merhaba.

Elimizdeki aşmış değerlerimizi sokaklara attığımız günlerin acımasız gösterişi yerine fedakar bir anneye bırakıyordu yerini derken tam içimizden geçen elimizden gelen her şeyi tüm güncel suretlerle kullandığımız bu yöntemleri bir bilek hakkı iradesiyle karşılamak suretiyle 2. kez daha olsa dünyanın en uzun cümlesini kurabilmenin verdiği hayaldi bizi bize kaptıran.

Neden anlamayayım ki? Sen kimsin? diye bağıran tüm yönlerimize selam olsun ki her birimiz birbirimizin farklı yönlerini ifade ediyor, bambaşkalığın kendisini sağlıyorduk. Bunlara istinaden de hep zaten bize ne kime ne?

Animasyon klip boylu boyunca içimizden geçerken bu güzel düşüncelerde kaybolmamıza neden olup bir kül misali pufff…

 

Leave a Reply