Reset atmaya ihtiyacı olanları planlı alana dahil ederken, kendi kabuğundan açığa taşanları iddaalı bir mini koleksiyona davet ettik. Film izler gibi kitlenin diye sizlerle.

Kısa film, animasyon ve kliple buluşunca gerçekten ortaya çıkan fikirleri izlemenin mestinde ne anlatacağımızı şaşırıyoruz. İzleyenlerin izlemeyenlere izletmesini dilerken, gözlerimizi bir de alan derinliklerine kitlememiz gerektiğinin bilgisini sizlere aktarıyoruz. Siz bilirsiniz tabi her zaman sonuçta ama içinizde ne varsa o ortada. “Lütfen biri beni beğenebilir mi aynalarla dolu odamda” diye sordurtuyor animasyon klip serisi.

#resetkafadan

Sonraki

4. Tanrım neler izliyorum ben dedirtenlerden “Love & Theft”

Sadece yüzüne güldüğün bir çizgi film karakterinin, sen daha fark edemeden, sana yüklediği diğer tüm bilgilerle karşı karşıyasın. “Olm, neden sistemi rahatsız ediyorsun diyorlar?” Hayır öyle bir şey değil bu yapılan. Bilinci, birinci dersin en sonundaki birden aldık. Biz nerden bilelim de bilinçlere böyle deneysel göndermeler yapalım? Hiç bilemediklerimizi sorgulamayı seven yönlerimize sevgilerimizin tesellisiyle.

Sonraki

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here