Reset atmaya ihtiyacı olanları planlı alana dahil ederken, kendi kabuğundan açığa taşanları iddaalı bir mini koleksiyona davet ettik. Film izler gibi kitlenin diye sizlerle.

Kısa film, animasyon ve kliple buluşunca gerçekten ortaya çıkan fikirleri izlemenin mestinde ne anlatacağımızı şaşırıyoruz. İzleyenlerin izlemeyenlere izletmesini dilerken, gözlerimizi bir de alan derinliklerine kitlememiz gerektiğinin bilgisini sizlere aktarıyoruz. Siz bilirsiniz tabi her zaman sonuçta ama içinizde ne varsa o ortada. “Lütfen biri beni beğenebilir mi aynalarla dolu odamda” diye sordurtuyor animasyon klip serisi.

#resetkafadan

3. The Creation

Bunu özellikle bir akşam vakti, iş sonrası izlemenizi önerebiliriz çünkü “ulan hakkaten çok rahatlatıyor, amaçsızlığıma da yer veriyor” dedirtti birimize ki kendisini yüksek mühendis olarak tanımıştık. Hiç kusuru olmayan, GodPack yüklü gelmiş bu yersizin derdine şöyle ortak olduk. “Bakterilerin dünyasında yazan ve çizen ve oynayan ve ne istediğini bilen karakterlerin tümü beslenme düzenleri ile çalışır ki güçlü olma arzusunun yeri ve zamanı da bu noktadır. Kimsenin kimseyi yemeye ihtiyaç duymadığı bir hayat hayal edebilir miydik? Hiç kaybolmadan ve çürümeden var olsaydık artık yemez miydik birbirimizi? Açlığın olmadığı bir dünyada tokluk çeker miydik yine?” gibi sorulara gebeyiz animasyon klip boyunca.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here