Reset atmaya ihtiyacı olanları planlı alana dahil ederken, kendi kabuğundan açığa taşanları iddaalı bir mini koleksiyona davet ettik. Film izler gibi kitlenin diye sizlerle.

Kısa film, animasyon ve kliple buluşunca gerçekten ortaya çıkan fikirleri izlemenin mestinde ne anlatacağımızı şaşırıyoruz. İzleyenlerin izlemeyenlere izletmesini dilerken, gözlerimizi bir de alan derinliklerine kitlememiz gerektiğinin bilgisini sizlere aktarıyoruz. Siz bilirsiniz tabi her zaman sonuçta ama içinizde ne varsa o ortada. “Lütfen biri beni beğenebilir mi aynalarla dolu odamda” diye sordurtuyor animasyon klip serisi.

#resetkafadan

2. Psychill Psychedelic 3D Visual Progressive Trippy

720p ile yetinmeyi bilenleri, bitmeyen kısa sigara aralarında mola niyetlerine ortak etmek istediğimiz bir klip elimizdeki bu obje. Klibin kafasını yaşamak için yoğun olarak anda kalabilme arzusu, izlediğini görmek ile dinlediğini duymak aralarındaki hızlı geçişlere ihtiyacınız yeterli. “Henüz izlemedim ama ortamda çizgici diye bilirler” diyen kendi derdine üzülsün. Nerdeyim ben? sorusunu kafamıza cevapsızca sokup çıkanlardan.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here