Animasyonlar

3 Diyince Sürükleyen Klipler Serisi #resetkafadan

By Ağustos 18, 2017 Temmuz 15th, 2019 No Comments

Reset atmaya ihtiyacı olanları planlı alana dahil ederken, kendi kabuğundan açığa taşanları iddaalı bir mini koleksiyona davet ettik. Film izler gibi kitlenin diye sizlerle.

Kısa film, animasyon ve kliple buluşunca gerçekten ortaya çıkan fikirleri izlemenin mestinde ne anlatacağımızı şaşırıyoruz. İzleyenlerin izlemeyenlere izletmesini dilerken, gözlerimizi bir de alan derinliklerine kitlememiz gerektiğinin bilgisini sizlere aktarıyoruz. Siz bilirsiniz tabi her zaman sonuçta ama içinizde ne varsa o ortada. “Lütfen biri beni beğenebilir mi aynalarla dolu odamda” diye sordurtuyor animasyon klip serisi.

#resetkafadan

Glue Trip – Elbow Pain

Demeyelim bişey biz size de siz sadece buna kitlenin. Gözünüzün gördüğü gönlünüzden geçsin. Amin demeyi ihmal etmeden, yaratıcılarının ellerine sağlık demeyi de es geçmeyelim. Bol ömür dilediğimiz bu abilerimize elimizde olmayan sebeplerle düşlendik. Şimdi rüyalanmadan kalkmak lazım. “Hayat akar yolu bulur” animasyon filmin özeti olarak düşünce anladığımız.

Psychill Psychedelic 3D Visual Progressive Trippy

720p ile yetinmeyi bilenleri, bitmeyen kısa sigara aralarında mola niyetlerine ortak etmek istediğimiz bir klip elimizdeki bu obje. Klibin kafasını yaşamak için yoğun olarak anda kalabilme arzusu, izlediğini görmek ile dinlediğini duymak aralarındaki hızlı geçişlere ihtiyacınız yeterli. “Henüz izlemedim ama ortamda çizgici diye bilirler” diyen kendi derdine üzülsün. Nerdeyim ben? sorusunu kafamıza cevapsızca sokup çıkanlardan.

The Creation

Bunu özellikle bir akşam vakti, iş sonrası izlemenizi önerebiliriz çünkü “ulan hakkaten çok rahatlatıyor, amaçsızlığıma da yer veriyor” dedirtti birimize ki kendisini yüksek mühendis olarak tanımıştık. Hiç kusuru olmayan, GodPack yüklü gelmiş bu yersizin derdine şöyle ortak olduk. “Bakterilerin dünyasında yazan ve çizen ve oynayan ve ne istediğini bilen karakterlerin tümü beslenme düzenleri ile çalışır ki güçlü olma arzusunun yeri ve zamanı da bu noktadır. Kimsenin kimseyi yemeye ihtiyaç duymadığı bir hayat hayal edebilir miydik? Hiç kaybolmadan ve çürümeden var olsaydık artık yemez miydik birbirimizi? Açlığın olmadığı bir dünyada tokluk çeker miydik yine?” gibi sorulara gebeyiz animasyon klip boyunca.

Tanrım neler izliyorum ben dedirtenlerden “Love & Theft”

Sadece yüzüne güldüğün bir çizgi film karakterinin, sen daha fark edemeden, sana yüklediği diğer tüm bilgilerle karşı karşıyasın. “Olm, neden sistemi rahatsız ediyorsun diyorlar?” Hayır öyle bir şey değil bu yapılan. Bilinci, birinci dersin en sonundaki birden aldık. Biz nerden bilelim de bilinçlere böyle deneysel göndermeler yapalım? Hiç bilemediklerimizi sorgulamayı seven yönlerimize sevgilerimizin tesellisiyle.

Leave a Reply